Menu1

Pytania bez odpowiedzi ... ???

Na tej stronie znajdują się pytania i zagadnienia, na które w sposób w pełni satysfakcjonujący nie ustosunkowano się podczas dyskusji na liście dyskusyjnej ChemFan. Znajdują się tu jedynie odnośniki do pierwszego listu w danym wątku. Aby obejrzeć cały wątek zajrzyj do Archiwum. Jeżeli potrafisz rzucić nowe światło na daną kwestię, zastosuj się do poniższych zaleceń , a Twoje uwagi zostaną być może umieszczone na tej stronie.
  1. Magnetyzery paliwa - listy z archiwum stary i nowy wątek.
  2. Zagadkowa reaktywność (reakcja z metaliczną miedzią mieszaniny DMSO lub DMF z CCl4).
  3. Postać heksagonalna wody.
  4. Anomalie grawitacyjne, antygrawitacja, "ciało astralne".
  5. Rozsypujący się cynowy stop lutowniczy po przylutowaniu nim srebrnych przedmiotów.

Jeśli potrafisz wyjaśnić wyżej opisane zagadnienia lub przynajmniej chcesz podzielić się z innymi swoją hipotezą lub uwagami odnośnie powyższych problemów, wówczas możesz kontynuować dyskusję na liście dyskusyjnej ChemFan, bądź ewentualnie użyć jednej z poniższych metod (najlepiej skorzystać z formularza), a być może Twój komentarz zostanie dołączony do powyższych zagadnień.

Uwaga!
Poniższy formularz nie służy do wpisywania nurtujących Cię zagadnień, które nie były wcześniej przedyskutowane na liście dyskusyjnej ChemFan. Zapisz się na listę jeśli chcesz zadać innym ChemFanom swoje pytanie.

Menu2