Menu1

Księga Gości

Formularz umożliwiający wpisanie się do księgi

Używając poniższego formularza, dopisz się do Księgi Gości listy dyskusyjnej ChemFan. Pola imię, nazwisko oraz E-Mail są obowiązkowe. Jeśli masz ochotę to napisz co sądzisz o stronach.
Jeśli się wpiszesz ponownie, wówczas twoje poprzednie dane zostaną nadpisane (poprawione), po ewentualnym uprzednim potwierdzeniu poprzez pocztę elektroniczną wiarygodności wprowadzonej zmiany.

Zgodnie z zaleceniem zawartym w ustawie o Ochronie danych osobowych informujemy, że wprowadzone przez Ciebie dane służą do celów statystycznych na rzecz listy dyskusyjnej ChemFan, oraz stron WWW poświęconych tejże liście dyskusyjnej. Dane te są dostępne publicznie. Wypełniając formularz i wysyłając go, jednocześnie wyrażasz zgodę na udostępnienie wprowadzonych danych w sieci Internet, za pośrednictwem niniejszych stron WWW. Masz pełny wgląd do swoich danych. Masz prawo do ponownego wypełnienia i wysłania formularza, co spowoduje korektę dotyczących Ciebie danych. W szczególności możesz sobie zażyczyć usunięcia dotyczących Ciebie informacji. Wystarczy że na początku formularza wybierzesz odpowiednią opcję.
Chcesz aby dane zostały: Dopisane Zmodyfikowane Usunięte
Twoje imię i nazwisko
Twoje przezwisko/pseudonim
adres E-Mail: Udostępnić E-Mail dla innych Tak Nie
adres Twojej osobistej strony WWW:
Używane przez Ciebie w Internecie kodowanie znaków:

Czego dotyczy twój komentarz (dowolny opis lub adres strony WWW lub nic) ?

Twój komentarz:

Opisz skąd się dowiedziałeś o istnieniu tych stron:

Menu2