Menu1

Demaskator

Inne źródła chemicznych niedorzeczności


Letnia promocja magnezu

Na moim biurku leży właśnie ulotka promocyjna Mercka "Promocja letnia". Możemy się z niej dowiedzieć, że chemiczni ignoranci pracują także w firmach związanych z chemią.

Nadesłał do ChemFana: Michał Kasprzak, Zakład Analizy Instrumentalnej Uniwersytetu Łódzkiego, zai@chemul.uni.lodz.pl


Czy kiedykolwiek trafiłeś na jakieś niedorzeczne informacje w prasie, radiu, telewizji na stronach www lub w jakimkolwiek innym środku przekazu, wiążące się w jakikolwiek sposób z chemią? Powiedz nam o tym, też chcemy się pośmiać. :) Użyj jednej z poniżej przedstawionych metod (najlepiej byś skorzystał z formularza), a podana przez Ciebie informacja zostanie zamieszczona na naszych stronach WWW. Na początek dokładnie przeczytaj tę stronę w całości, po czym obejrzyj formularz. Dowiesz się w ten sposób jakie informacje są nam potrzebne. Pamiętaj, by do przepisanej niedorzeczności lub jej skanu koniecznie dołączyć plik tekstowy, w którym powinny być zapisane wszelkie niezbędne dane dotyczące źródła informacji. Zajrzyj do formularza, a dowiesz się co dodatkowo powinieneś dopisać.
Proszę także w miarę możliwości o zabawne skomentowanie nadesłanej informacji.

Zastrzeżenie: Decyzja o akceptacji zdjęcia/skanu do publikacji na stronach ChemFana, jak też i czasu jej prezentacji, będzie zależała wyłącznie od administratora listy dyskusyjnej.

Menu2